12132019

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Jerej Serafim Tomeček: „Vladyka Simeon je ďábel“

Jerej Serafim Tomeček: „Vladyka Simeon je ďábel“

Novinky z „misijního mediálního prostoru“. Jerej Serafim Tomeček: „Vladyka Simeon je ďábel“

Jak vidíte, poslušnosti a úctě ke svému eparchiálnímu arcipastýři (a v případě jereje Serafima zároveň i svému světiteli) se dnes říká „pakt s ďáblem“. Jaký duch tedy podle logiky jereje Serafima sestoupil na něj samotného, když ho vladyka Simeon kdysi světil? Dle logiky tohoto vyjádření jereje Serafima to nemohl být Duch Svatý.

Komentáře:

Srpen 23, 2015 (6:35 am)

Obdivuji nekonečnou trpělivost a otcovskou lásku, kterou projevují vladykové Simeon a Michal ke členům Jáchymovy sekty. Tomeček a další bijci za „pravdu“ mají být rádi, že za to, co provádí ještě nebyli laicizováni a vyloučeni z církevného obecenství. Důvodů by k tomu bylo víc než dost!

Srpen 23, 2015 (1:27 pm)

…musí být laicizováni, včetně Jáchyma jinak klid a mír v této církvi nebude!

Srpen 23, 2015 (7:54 pm)

Ano, nezřekl se posvátné synody? Nebo neposlech posvátnou synodu a nevzpomínal vladyku Simeona, tak jak se posvátná Synoda usnesla?
Získal věčné. On je mrtvý? On už je spasený? Zajímavé.
A co se týká paktu s ďáblem, tak ten bohužel podepsal, když se postavil na stranu sekty Jáchymovsko-serafimovskou proti vladykovi Kryštofovi. V církvi nebude nikdy klid, dokud nebudou tito dva laicizováni.
Toto je vrchol bývalého studenta teologie, který mimochodem staví synod na úroveň papežského primátu v církvi. Jak sám říká: „Toto je papismus!“
Jak mohl vůbec vystudovat? Hercem byl a hercem zůstal. Jinak, podle kánonů se herec nesmí stát knězem.

Srpen 24, 2015 (6:05 am)

Mě by jenom zajímalo, kde soudruzi z Hodonína a okolí udělali chybu…Že musí „trpět pro pravdu“.
Laicizace sice pomůže, ale Jáchymova sekta bude lidi blbnout dál, třeba se „vladyka“ prohlásí za patriarchu jako Eliáš, všechny pošle do anathemy a bude si žít dál své představy o „církvi a svatosti“. A až se začne měřit podle kanonického práva v obou našich eparchiích, to bude najednou „mučedníků“.

Srpen 24, 2015 (10:47 am)

To jsou samí stejní ztroskotanci a zoufalci co se jinak v životě neuživí s vírou a křesťanstvím to nemá nic společného to už přece napovídá jejich chování a postoje. Člověk, který byl ve víře vychován svými rodiči a prarodiči se v jejich sektě neuchytí necítí se v jejich společnosti dobře všechno v jejich společenství jde opravdu do „neznáma“ a jednou všichni skončí v ústavech choromyslných…čím dřív si to na Slovensku uvědomí co se v českých zemích děje a kdo to způsobuje a přestanou ten nenormální stav podporovat, tím dřív se církev uzdraví.

Zdroj: https://krizevcirkvi.wordpress.com/