st11202019

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Tragikomický facebook naší Církve

Tragikomický facebook naší Církve

Již nějakou dobu mi vrtá hlavou, jak je možné, že facebooková stránka Pravoslavné církve v českých zemích (tj. české části Pravoslavné církve v českých zemích a na Slovensku) Facebook PCČZ je plná fotoreportáží z cest lžimetropolity Rastislava po slovenském venkově a vlastně do značné míry kopíruje obsah osobní stránky vl. Jáchyma, zato tam nenajdete nic o vladykovi Michalovi, dokonce ani jeho pastýřský list?

Odpovím si sám… Tuto stránku totiž spravuje guru „misijního mediálního prostoru“ – známý svými „live“ foto-výlevy (zvláště ze zahraničí) a kostrbatými překlady úryvků výroků známých osobností pravoslaví (často světců), doplněných obrázky – ztracený vikář hodonínský vl. Jáchym. A odmítá ji předat.

Mám další dotaz. Jak dlouho bude vladyka Michal tolerovat tohoto lháře, vyžírku a rozvraceče Církve? Člověka, který údajně většinu času tráví šířením lží, pomluv a intrikánskými pokusy o spiknutí proti vladykovi Michalovi a vladykovi Simeonovi, zkrátka dělá vše možné i nemožné, aby naši Církev rozeštval a ovládl ji.

P.S.: Lžimetropolita si patrně vskutku buduje svou vlastní nepravoslavnou církev. Zesnutí Přesvaté Bohorodičky tento rok slavil 23.8., ne 15. (nový kalendář) ani 28. (starý). Asi je v tom něco geniálního, to by ti fašisti a heretici (jak říká vl. Rastislav pravoslavným Řekům) nepochopili. Ale nejen oni, to by nepochopil nikdo, možná leda vl. Jáchym. Zesnutí 23.8.

Heretik tady opravdu někdo bude, ale Řekové to nejsou. Svět se zbláznil, tedy ten svět, ve kterém žijí vl. Rastislav, Jáchym a Juraj.

Komentáře:

Srpen 24, 2015 (6:28 pm)

…to je nehodný mnich Jáchym, žádný ztracený vikář hodonínský a nebo arcibiskup berounský on to moc dobře ví, že není nic, je to nula a tak dělá aspoň potíže, aby se o něm vědělo a mluvilo a jemu jedno že škodí lidem a celé církvi a hlavně těm svým zastáncům a stoupencům ti jednoho dne prohlédnou a budou se bát posledního soudu. Řešení je snadné – žádná práce žádný plat…

Srpen 24, 2015 (7:22 pm)

Udeřil jste hřebíček na hlavičku!
Při poslední kandidatuře zde někdo sliboval, že odstoupí, jenomže, on odstoupil pouze do pozadí.
Vikární vladyko Jáchyme, nerozvracejte více církev! Odstupte ze svého virtuálního biskupství! Nechte vladyku Michala a vladyku Simeona konat svou práci. Žádné berounské biskupství není! Je to jenom vaše virtuální biskupství. Ještě jednou prosím odstupte, nerozvracejte prosím již více církve! Copak nechte být spasený? Jak se z toho všeho bude zpovídat?

Srpen 24, 2015 (7:55 pm)

Jáchym přece není ani vikární a doufám, že nebude ani duchovni…


Zdroj: https://krizevcirkvi.wordpress.com/